AUDIO: Pomeje zachránil muži život! A brečel!

Praha – (AUDIO) Drama v přímém přenosu - Pomeje zachránil lidský život! Herec a exmanžel Ivety Bartošové Jiří Pomeje vysílal poprvé na rádiu Frekvence 1 svůj pořad. A jak to dopadlo?

Přidejte svůj názor

Jiří Pomeje

V přímém přenosu jeho nové show „Česká noc“ rozmlouval muži, který byl rozhodnutý skončit se životem jeho sebevraždu. A Pomeje ho přesvědčil, aby zůstal na živu, píše deník Aha! „Kdyby se mi to nepovedlo, už bych do toho rádia nikdy nepřišel,“ svěřil se pak Pomeje. Poslechněte si v záznamu Aha!, jak záchrana probíhala...

Celý záznam ZDE

Tři hodiny telefonátů, kdy ho chtěli lidé pozdravit, popovídat si nebo se mu svěřit zavolal před třetí hodinou ranní nešťastný posluchač Pavel. Rozhodl se ukončit svůj život. „Jsem v autě a chci to napálit do stromu. Přišel jsem o všechno,“ řekl rozklepaným hlasem.

 

Pomeje se emotivně rozpovídal. Přímo se naštval a odříkal mu jeho příběh, jak se pokusil o sebevraždu on. „Vy*er se na to a začni být chlap, ku*va! Žádná baba, děti, že si všechno ztratil... Ty budeš žít, vole, protože ty jsi první člověk, kterého můžu zachránit,“ křičel do vysílání Pomeje a pak se rozbrečel.

 

Bylo jasné, že posluchač je v šoku a přestal mluvit. Pomeje mu zahrál píseň na přání od Věry Špinarové (59) „Jednoho dne se vrátíš“ a zavolal mu mimo vysílání.

 

Pro Pomejeho je tento typ pořadu obrovský adrenalin. To jej na tom láká. „Chci, aby mi lidé volali s jakýmkoliv problémem,“ řekl deníku Aha! Po náročné pracovní noci zašel na skleničku a pak prospal celý den.

 

Jirka bude opět vysílat v noci ze čtvrtka na pátek.

Témata: Pomeje, Jiří
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama