Robbie Williams se smál nahé Kylie Minogue

Londýn - Populární britský zpěvák Robbie Williams ve své knize You Know Me přiznal, že když se před ním australská kráska Kylie Minogue svlékla, neubránil se smíchu. Informuje o tom server Sky News.

Přidejte svůj názor

Vše se podle zmíněné publikace odehrálo v roce 2000 na natáčení klipu k jejich společné písni Kids. V závěrečných scénách se zpěvačka objevuje obnažená, což Robbie "těžce" nesl.

Uvedl, že šok z toho, že vidí ženu, pro kterou měl dlouá léta slabost, nahou ho nakonec donutil k smíchu, a dost možná ho tak připravil o šanci na jakýkoliv vztah s ní.

Zpěvák navíc netušil, že pod županem Kylie nemá nic jiného než tanga. "Prostě jsem se začal hrozně smát, čímž jsem si u Kylie asi moc sympatií nezískal."

"Možná jsem se jí dokonce i dotknul," vysvětluje dál Williams. "V té chvíli se pravděpodobně cítila velice zranitelná, když musela být na scéně téměř nahá a ještě přede mnou."

"Šance, že bych s ní mohl někdy něco mít pravděpodobně odezněla se smíchem. Možná, že je ráda nahá, ale asi se jí nelíbí, když se jí směje nějaký idiot z Anglie."

Témata: Williams, Robbie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama