Robbie Williams se smál nahé Kylie Minogue

Londýn - Populární britský zpěvák Robbie Williams ve své knize You Know Me přiznal, že když se před ním australská kráska Kylie Minogue svlékla, neubránil se smíchu. Informuje o tom server Sky News.

Přidejte svůj názor

Vše se podle zmíněné publikace odehrálo v roce 2000 na natáčení klipu k jejich společné písni Kids. V závěrečných scénách se zpěvačka objevuje obnažená, což Robbie "těžce" nesl.

Uvedl, že šok z toho, že vidí ženu, pro kterou měl dlouá léta slabost, nahou ho nakonec donutil k smíchu, a dost možná ho tak připravil o šanci na jakýkoliv vztah s ní.

Zpěvák navíc netušil, že pod županem Kylie nemá nic jiného než tanga. "Prostě jsem se začal hrozně smát, čímž jsem si u Kylie asi moc sympatií nezískal."

"Možná jsem se jí dokonce i dotknul," vysvětluje dál Williams. "V té chvíli se pravděpodobně cítila velice zranitelná, když musela být na scéně téměř nahá a ještě přede mnou."

"Šance, že bych s ní mohl někdy něco mít pravděpodobně odezněla se smíchem. Možná, že je ráda nahá, ale asi se jí nelíbí, když se jí směje nějaký idiot z Anglie."

Témata: Williams, Robbie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama