Beckham žaluje prostitutku o takřka půl miliardy korun

Los Angeles - Bosenská prostitutka Irma Nici prohlásila, že měla sex se známým anglickým fotbalistou Davidem Beckhamem, jenž momentálně působí v zámořské MLS v týmu Los Angeles Galaxy. Podle úterní zprávy serveru tn.cz to však nedoložila žádnými důkazy a to ji možná přijde hodně draho.

Přidejte svůj názor

David Beckham, fotbalista LA Galaxy, je jedním z nejbohatších sportovců světa. A vždy se najde hodně lidí, kteří se rádi přiživí na jeho jménu. O to se pokusila i Irma Nici, bosenská prostitutka. Ta se nedávno nechala slyšet, že měla s Beckhamem a ještě další ženou sex. Tento příběh prodala magazínu In Touch, jenže chyběla jakákoliv fakta.

"Bohužel žijeme ve světě, kde nějaký časopis může tisknout lži a myslet si, že mu to projde. Podnikáme proti časopisu právní kroky," nejdříve napsal v prohlášení Beckham.

A pak otec od rodiny podnikl konkrétní kroky. Rozhodl se ženu a magazín zažalovat. Odškodné, které požaduje, je však astronomické. Podle deníku The Sun by Beckham rád bolestné ve výši 16 milionů liber, tedy necelých 490 milionů korun. Jeho právníci se Irmu Nici pokusili zastihnout v hotelu, ta se jim ale vyhnula a odjela ve svém voze. Mrštným právníkům se ale nakonec podařilo žalobu doručit, když jí dali ženě za stěrač.

Témata:
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama