Beckham žaluje prostitutku o takřka půl miliardy korun

Los Angeles - Bosenská prostitutka Irma Nici prohlásila, že měla sex se známým anglickým fotbalistou Davidem Beckhamem, jenž momentálně působí v zámořské MLS v týmu Los Angeles Galaxy. Podle úterní zprávy serveru tn.cz to však nedoložila žádnými důkazy a to ji možná přijde hodně draho.

Přidejte svůj názor

David Beckham, fotbalista LA Galaxy, je jedním z nejbohatších sportovců světa. A vždy se najde hodně lidí, kteří se rádi přiživí na jeho jménu. O to se pokusila i Irma Nici, bosenská prostitutka. Ta se nedávno nechala slyšet, že měla s Beckhamem a ještě další ženou sex. Tento příběh prodala magazínu In Touch, jenže chyběla jakákoliv fakta.

"Bohužel žijeme ve světě, kde nějaký časopis může tisknout lži a myslet si, že mu to projde. Podnikáme proti časopisu právní kroky," nejdříve napsal v prohlášení Beckham.

A pak otec od rodiny podnikl konkrétní kroky. Rozhodl se ženu a magazín zažalovat. Odškodné, které požaduje, je však astronomické. Podle deníku The Sun by Beckham rád bolestné ve výši 16 milionů liber, tedy necelých 490 milionů korun. Jeho právníci se Irmu Nici pokusili zastihnout v hotelu, ta se jim ale vyhnula a odjela ve svém voze. Mrštným právníkům se ale nakonec podařilo žalobu doručit, když jí dali ženě za stěrač.

Témata:
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama