Rakovina Michaela Douglase drtí. Váží jen 67 kilo!

New York – Slavný hollywoodský herec Michael Douglas (66, Základní instinkt) bojuje od letošního léta s rakovinou hrtanu. Prodělal osmitýdenní léčbu a lékaři mu dávají 80% šanci na uzdravení. Přesto, že si nechce nic připustit, tato nemoc ho drtí. Už váží jen 67 kilogramů.

Přidejte svůj názor

Ještě na konci září, na premiéře svého nejnovějšího filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí, herec vypadal lépe. O několik málo týdnů později od premiéry se změnil herec k nepoznání. Po náročné léčbě s emu hůře polyká strava, hrozí mu zavedení umělé výživy.

I přes svou nemoc každé ráno doprovází svou dceru Carys (7) do školy a hned poté míří do nemocnice. Ohlasy známých tvrdí, že na léčbu reaguje dobře, což potvrzují i lékaři. Je odhodlán nad rakovinou zvítězit. Má velké plány. Nový dům, nové dítě a cesta kolem světa. To vše, až se uzdraví.

Zatím však prochází něčím, z čehož má každý z nás obrovský strach a říkáme si, jen ať mě nebo mé blízké toto nepotká: „Vedlejší účinky jako nevolnost mě celkem vyčerpaly,“ řekl. „Polykat, mluvit nebo do sebe dostat pevnou stravu mi někdy připadá velmi obtížné,“ dodal.

Jeho manželka herečka Catherine Zeta-Jones se kvůli péči o manžela na čas vzdala své kariéry.

Témata: Douglas, Michael
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama