Rakovina Michaela Douglase drtí. Váží jen 67 kilo!

New York – Slavný hollywoodský herec Michael Douglas (66, Základní instinkt) bojuje od letošního léta s rakovinou hrtanu. Prodělal osmitýdenní léčbu a lékaři mu dávají 80% šanci na uzdravení. Přesto, že si nechce nic připustit, tato nemoc ho drtí. Už váží jen 67 kilogramů.

Přidejte svůj názor

Ještě na konci září, na premiéře svého nejnovějšího filmu Wall Street: Peníze nikdy nespí, herec vypadal lépe. O několik málo týdnů později od premiéry se změnil herec k nepoznání. Po náročné léčbě s emu hůře polyká strava, hrozí mu zavedení umělé výživy.

I přes svou nemoc každé ráno doprovází svou dceru Carys (7) do školy a hned poté míří do nemocnice. Ohlasy známých tvrdí, že na léčbu reaguje dobře, což potvrzují i lékaři. Je odhodlán nad rakovinou zvítězit. Má velké plány. Nový dům, nové dítě a cesta kolem světa. To vše, až se uzdraví.

Zatím však prochází něčím, z čehož má každý z nás obrovský strach a říkáme si, jen ať mě nebo mé blízké toto nepotká: „Vedlejší účinky jako nevolnost mě celkem vyčerpaly,“ řekl. „Polykat, mluvit nebo do sebe dostat pevnou stravu mi někdy připadá velmi obtížné,“ dodal.

Jeho manželka herečka Catherine Zeta-Jones se kvůli péči o manžela na čas vzdala své kariéry.

Témata: Douglas, Michael
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama