Herec Charlie Sheen se potřetí rozvádí

Los Angeles - Americký herec Charlie Sheen podal žádost o rozvod se svou manželkou Brooke Muellerovou. V úterý o tom informovala agentura AFP.

Přidejte svůj názor

Herec Charlie Sheen

Sheen se oženil s Muellerovou v květnu 2008 a má s ní dvojčata, která se narodila v březnu 2009. V prosinci 2009 se dvojice rozešla poté co Sheen Muellerovou napadl.

Před svatbou podepsal tento pár předmanželskou smlouvu, takže by rozvod neměl trvat dlouho. Děti podle dohody nadále zůstanou s matkou a Sheen bude mít právo je navštěvovat. Sheen zaplatí Muellerové 750 000 dolarů (13 milionů korun) jednorázově a dále bude měsíčně platit 55 000 dolarů (968 tisíc korun) měsíčně jako výživné dětem.

O rozvod Sheen zažádal poté, co jej minulý týden našel personál hotelu Plaza v New Yorku nahého a silně podnapilého v poničeném pokoji. Sheen krátce předtím prošel soudně nařízenou protialkoholovou a protidrogovou léčbou.

Charlie Sheen se narodil 3. září 1965 v New Yorku a je držitelem Zlatého glóbu. Několikrát byl nominován na cenu Emmy. Poprvé se oženil v roce 1995 s modelkou Donnou Peeleovou a manželství trvalo necelý rok. Podruhé si v roce 2002 za manželku vzal americkou herečku Denise Richardsovou, se kterou má dvě dcery – Sam J. a Lolu Rose.

Svou hereckou kariéru zahájil v 80. letech a vyzkoušel si řadu filmových žánrů. Byl obsazen do Stoneova válečného dramatu Četa, do kriminálního filmu Země nikoho, exceloval i v bláznivých komediích Žhavé výstřely, v dramatu Nebezpečná hra nebo v thrilleru Dopis z cely smrti.

Témata: Sheen, Charlie
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama