Kraus napadl Mareše: Jen blbec nosí hovězí!

Praha – Leoš Mareš ve včerejším pořadu Talentmania splnil prohranou sázku, oblékl se do hovězího. Chvíli před tím v konkurenčním pořadu porotce Jan Kraus pronesl posvátnou větu: „Jen blbec na sebe navleče hovězí“!

Přidejte svůj názor

371

Masová přestřelka mezi TV Prima a TV Nova v přímém přenosu, píše deník Blesk! Moderátor a porotce pořadu ČS má talent Jan Kraus (50) se v neděli v televizi opřel do moderátora Leoše Mareše (34)! Legraci si z Mareše udělal i Prachař (27), který se v narážce na něj pochlubil, že vlastní pár hovězích trenýrek.

Mareš ze sebe nechal dobrovolně udělat šaška před televizním publikem. Zhruba dvě minuty před tím, než se Mareš objevil na Nově v hovězím obleku, Kraus stihl udělit Marešovi jedovatou narážku: „Dnes si dá kdejakej blbec na hlavu hovězí, tím se nestane Lady GaGa, ale spíš dokáže to, co má v hlavě,“ řekl Jan Kraus. V tom momentě vybuchli smíchy Lucie Bílá i Jaro Slávik a nebavili se jen oni, ale i celé divadlo a moderátoři.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama