Kraus napadl Mareše: Jen blbec nosí hovězí!

Praha – Leoš Mareš ve včerejším pořadu Talentmania splnil prohranou sázku, oblékl se do hovězího. Chvíli před tím v konkurenčním pořadu porotce Jan Kraus pronesl posvátnou větu: „Jen blbec na sebe navleče hovězí“!

Přidejte svůj názor

371

Masová přestřelka mezi TV Prima a TV Nova v přímém přenosu, píše deník Blesk! Moderátor a porotce pořadu ČS má talent Jan Kraus (50) se v neděli v televizi opřel do moderátora Leoše Mareše (34)! Legraci si z Mareše udělal i Prachař (27), který se v narážce na něj pochlubil, že vlastní pár hovězích trenýrek.

Mareš ze sebe nechal dobrovolně udělat šaška před televizním publikem. Zhruba dvě minuty před tím, než se Mareš objevil na Nově v hovězím obleku, Kraus stihl udělit Marešovi jedovatou narážku: „Dnes si dá kdejakej blbec na hlavu hovězí, tím se nestane Lady GaGa, ale spíš dokáže to, co má v hlavě,“ řekl Jan Kraus. V tom momentě vybuchli smíchy Lucie Bílá i Jaro Slávik a nebavili se jen oni, ale i celé divadlo a moderátoři.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama