Kaiser na dně: Už ho nechtějí ani v léčebnách!

Praha – Herec a kolega Rostislav Novák st. (61) hodnotí pondělní vystoupení Oldřicha Kaisera v písku slovy „Nejtrapnější chvíle v životě“, informuje deník Blesk. Kam na představení přišel opilý a nadával divákům.

Přidejte svůj názor

Herec Oldřich Kaiser

Podle kolegy herce by se měl Kaiser léčit. Blesk ale zjistil, že už Kaisera v žádné léčebně nechtějí. Nedodržuje režim, utíká z léčby a nevydrží dlouho abstinovat!

Sám Novák jako spoluhráč ve hře Jeffreymu je šoufl musel dlouhých čtyřicet minut sledovat pád svého kolegy, který dorazil namol a nebyl schopen slova. „Bylo to hrozný, dokonce se mi vrátil i absťák,“ vzpomíná na nepříjemný zážitek Novák, který měl sám s alkoholem v minulosti velké problémy, píše Blesk.

Sám Rostislav Novák, kterého diváci znají ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Anděl a Ach, ty vraždy, také prodělal protialkoholní léčbu, takže ví, jak je těžké se zbavit závislosti na alkoholu.

Kaiser má deprese a zahání je pitím

„Oldovi nebylo vůbec rozumět, něco mumlal opřený o bar. Byla to ostuda jak hrom,“ popsal herec pondělní vystoupení, po kterém ředitel Divadla Ungelt Milan Hein okamžitě Kaisera vyhodil.

Blesk také napsal, že herec Oldřich Kaiser se víc jak měsíc potýká s depresemi. O Kaiserovi od inkriminovaného pondělí nikdo nic neví. Naposledy se omluvil z úterních oslav Ypsilonky a od té doby je jeho mobil vypnutý.

Témata: Kaiser, Oldřich
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama