Kaiser na dně: Už ho nechtějí ani v léčebnách!

Praha – Herec a kolega Rostislav Novák st. (61) hodnotí pondělní vystoupení Oldřicha Kaisera v písku slovy „Nejtrapnější chvíle v životě“, informuje deník Blesk. Kam na představení přišel opilý a nadával divákům.

Přidejte svůj názor

Herec Oldřich Kaiser

Podle kolegy herce by se měl Kaiser léčit. Blesk ale zjistil, že už Kaisera v žádné léčebně nechtějí. Nedodržuje režim, utíká z léčby a nevydrží dlouho abstinovat!

Sám Novák jako spoluhráč ve hře Jeffreymu je šoufl musel dlouhých čtyřicet minut sledovat pád svého kolegy, který dorazil namol a nebyl schopen slova. „Bylo to hrozný, dokonce se mi vrátil i absťák,“ vzpomíná na nepříjemný zážitek Novák, který měl sám s alkoholem v minulosti velké problémy, píše Blesk.

Sám Rostislav Novák, kterého diváci znají ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Kriminálka Anděl a Ach, ty vraždy, také prodělal protialkoholní léčbu, takže ví, jak je těžké se zbavit závislosti na alkoholu.

Kaiser má deprese a zahání je pitím

„Oldovi nebylo vůbec rozumět, něco mumlal opřený o bar. Byla to ostuda jak hrom,“ popsal herec pondělní vystoupení, po kterém ředitel Divadla Ungelt Milan Hein okamžitě Kaisera vyhodil.

Blesk také napsal, že herec Oldřich Kaiser se víc jak měsíc potýká s depresemi. O Kaiserovi od inkriminovaného pondělí nikdo nic neví. Naposledy se omluvil z úterních oslav Ypsilonky a od té doby je jeho mobil vypnutý.

Témata: Kaiser, Oldřich
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama