Suchánek se popral! Nešlo o žert!

Bratislava – Michal Suchánek (45) se na Slovensku popral v talk show Adély Banášové! Podle televize Markíza, kde byl pořad v pondělí vysílán, rozhodně nešlo o předem nacvičenou scénku!

Přidejte svůj názor

Michal Suchánek v boji

Důvodem bitky měla být řešena otázka, kdo z českých komiků je zábavnější, zda Suchánek a nebo kolega Richard Genzer (43). Suchánkovi se ale humorné útoky na jeho osobu prý nelíbily a tak vyprovokoval melu. Nikdo si ani po natáčení není jistý, zda šlo o žert a  nebo zda se ho vtipy na jeho osobu  tak vážně dotkly.

Matěj Sajfa Cifra, tedy napadený moderátor (30) si není jistý, co si o tom má myslet. „Mám z toho rozporuplné pocity, byl to pro mě zvláštní zážitek,“ postěžoval si Sajfa serveru topky.sk. A pokud to měla být vtipná scénka, tak jí nepochopil. Na ničem se s nikým nedomlouval, takže nešlo o nic připraveného.

Suchánek se k incidentu vyjádřil nepochopitelným způsobem. „Chytil mě za zadek. Potom mi chtěl rozepnout zip. To jsem si nechtěl nechat líbit, musel jsem ho odstrčit,“ vtipkuje. Sajfa ovšem není sám, kdo přestává jeho vtipy chápat.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama