Suchánek se popral! Nešlo o žert!

Bratislava – Michal Suchánek (45) se na Slovensku popral v talk show Adély Banášové! Podle televize Markíza, kde byl pořad v pondělí vysílán, rozhodně nešlo o předem nacvičenou scénku!

Přidejte svůj názor

Michal Suchánek v boji

Důvodem bitky měla být řešena otázka, kdo z českých komiků je zábavnější, zda Suchánek a nebo kolega Richard Genzer (43). Suchánkovi se ale humorné útoky na jeho osobu prý nelíbily a tak vyprovokoval melu. Nikdo si ani po natáčení není jistý, zda šlo o žert a  nebo zda se ho vtipy na jeho osobu  tak vážně dotkly.

Matěj Sajfa Cifra, tedy napadený moderátor (30) si není jistý, co si o tom má myslet. „Mám z toho rozporuplné pocity, byl to pro mě zvláštní zážitek,“ postěžoval si Sajfa serveru topky.sk. A pokud to měla být vtipná scénka, tak jí nepochopil. Na ničem se s nikým nedomlouval, takže nešlo o nic připraveného.

Suchánek se k incidentu vyjádřil nepochopitelným způsobem. „Chytil mě za zadek. Potom mi chtěl rozepnout zip. To jsem si nechtěl nechat líbit, musel jsem ho odstrčit,“ vtipkuje. Sajfa ovšem není sám, kdo přestává jeho vtipy chápat.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama