Zděšený Gott zachránil Matušovi život

Praha - Kdysi vyučený kominík, dnes zpěvák a hvězda řady muzikálů Bohuš Matuš (37), se podle svých slov před půlrokem znovu narodil. Díky Karlu Gottovi!

Přidejte svůj názor

Bohuš Matuš

"Byl jsem úplně na dně, a když si na to předchozí období svého života vzpomenu, doslova se otřesu," vypráví Bohuš.

Jak přiznal, "chlastal první ligu" a nikdy neměl dost. Stačilo, aby se podíval na flašku, a démon alkoholu snadno zvítězil nad slabou vůlí. Moc si Bohuš ani nevybíral, pil prostě skoro všechno, co teklo.

"Byly to děsivé časy. K alkoholu jsem si dopřával i ´marjánku´ a stejně jak jsem hodně pil, hodně jsem ji kouřil. Zdraví nezdraví, ať mi bylo špatně, nebo o něco lépe, hlavně, že jsem byl v ´ajfru´. Musím to zaťukat. Teď už je mi hej, ale byl jsem doslova troska," přiznal Matuš Korzu.

Ne každému se poštěstí, aby se ode dna odrazil a vrátil se zpět. Matušovi se to povedlo a jak se svěřil, zásluhu na tom má nejen jeho mladá přítelkyně Nikola, ale především náš mnohonásobný Slavík Karel Gott.

"Nepamatuji si přesně datum ani den, ale to není rozhodující. Prostě jsem Karla před zhruba šesti měsíci potkal a on, když mne uviděl, se viditelně zděsil. A to, co mi řekl, si budu pamatovat do konce života. Když prý se sebou nic neudělám, skončím jako povaleč, ochlasta a bezdomovec s krásným hlasem. Bylo to tvrdé, ale pravdivé," dodal Bohuš Matuš.

Od té doby mu prý zase začal mozek pracovat, jak má.
Přestal s "marjánkou" i pitím, má nového manažera, řadu kšeftů a je v pohodě. Doba bezuzdného kalení je pryč. A zpěvák původem z jihočeského Písku věří, že se už nikdy nevrátí.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama