Pomeje: Za blbce byl prý jen jednou. A zkrachovalec je?

Praha - Jiřího Pomeje (45) mrzí, že ho některá média stále označují za zkrachovalého producenta. Ačkoliv se podílel na výrobě dvanácti filmů, z nichž pouze jeden se producentsky nevydařil, má svůj neúspěch od roku 2002 stále na talíři.

Přidejte svůj názor

Jiří Pomeje

"Jedenáct filmů skončilo úspěchem, kus práce jsem udělal i s Ivetou. Byla Skokanem roku, vítězkou TýTý, vstoupila do Síně slávy, účastnila se slovenské Let´s Dance, měla úspěšné turné," sčítá Pomeje své pracovní úspěchy.

Za zkrachovalého producenta se zkrátka nepovažuje. Vysvětluje, že jen jeden projekt se nepodařil a dokonce nikoliv jeho vinou. I tak je Andělská tvář dle jeho soudu velmi dobrý film. Pomeje prozrazuje, že se opatrně spekuluje o Andělské tváří číslo 2.

"Už je napsaná i kniha, ale dokud někdo nepřijde s takovými penězi, aby film stál za to, nebudu o tom moc přemýšlet," prozrazuje Korzu jihočeský rodák.

Michaela Kuklová, Pomejeho první žena, která se objevila v hlavní ženské roli zmiňovaného projektu, by s účastí ve "dvojce" údajně neměla problém. A Jiří už vůbec ne. Na Míšu vzpomíná pouze v dobrém, přeje krásné Vánoce nejen jí, ale celé její rodině. Když prý Kuklovou vidí v novinách a časopisech, rád si článek přečte.

"Bylo to krásných čtrnáct let. Moc jí fandím. Nejsem naštvaný, jsem rád, že je šťastná a že se jí daří. Ty krásné roky po jejím boku mi nikdo nevezme, a musím říct, že nikdo mi nesebere ani dva roky a sedm měsíců s Ivetou. Až to vše kolem pomine, budeme na to snad oba hezky vzpomínat," tvrdí Pomeje.

Přiznává však, že není ve spojení ani s jednou ze svých bývalých manželek. Netelefonují si, nepíší si, nenavštěvují se. Jiří si pouze na obě uchovává krásné vzpomínky. Ivetu nyní údajně vůbec neřeší, o Michaele pouze ví, že žije někde poblíž Brna.

Díky Kuklové se před lety dokonce ostříhal dohola. Tehdy režisér Troška natáčel třetí pokračování Kameňáku, Jiří se s Michaelou pohádali a Pomeje cítil, že musí učinit něco zásadního.

"Připadal jsem si svobodně, ale asi jsem byl za blbce. Vlasy ke mně patří," míní Pomeje.

Témata: Pomeje, Jiří
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Které potraviny nás v zimě zahřejí? A také pozor na pitný režim

10.12.2017 14:19 Řím - Co můžeme udělat pro to, abychom se chránili před chladem? Také to, co jíme a co pijeme, nám…

Sochu Diany vytvoří Rank-Broadley, autor královnina portrétu

10.12.2017 14:09 Londýn - Sochu zesnulé britské princezny Diany k 20. výročí její smrti vytvoří sochař Ian Rank…

Nankingský masakr: Japonsko ukázalo krutou tvář Číně

10.12.2017 13:26 Nanking/Praha - Nankingský masakr v Číně, ke kterému došlo v průběhu asi sedmi týdnů na přelomu let…

Tajemství adventu aneb proč začínáme slavit Vánoce čtyři týdny předem?

10.12.2017 12:31 Jen stěží najdete někoho, kdo by nevěděl o oslavách adventu. Ačkoliv dnes už ne každý zapaluje…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama