Pomeje: Za blbce byl prý jen jednou. A zkrachovalec je?

Praha - Jiřího Pomeje (45) mrzí, že ho některá média stále označují za zkrachovalého producenta. Ačkoliv se podílel na výrobě dvanácti filmů, z nichž pouze jeden se producentsky nevydařil, má svůj neúspěch od roku 2002 stále na talíři.

Přidejte svůj názor

Jiří Pomeje

"Jedenáct filmů skončilo úspěchem, kus práce jsem udělal i s Ivetou. Byla Skokanem roku, vítězkou TýTý, vstoupila do Síně slávy, účastnila se slovenské Let´s Dance, měla úspěšné turné," sčítá Pomeje své pracovní úspěchy.

Za zkrachovalého producenta se zkrátka nepovažuje. Vysvětluje, že jen jeden projekt se nepodařil a dokonce nikoliv jeho vinou. I tak je Andělská tvář dle jeho soudu velmi dobrý film. Pomeje prozrazuje, že se opatrně spekuluje o Andělské tváří číslo 2.

"Už je napsaná i kniha, ale dokud někdo nepřijde s takovými penězi, aby film stál za to, nebudu o tom moc přemýšlet," prozrazuje Korzu jihočeský rodák.

Michaela Kuklová, Pomejeho první žena, která se objevila v hlavní ženské roli zmiňovaného projektu, by s účastí ve "dvojce" údajně neměla problém. A Jiří už vůbec ne. Na Míšu vzpomíná pouze v dobrém, přeje krásné Vánoce nejen jí, ale celé její rodině. Když prý Kuklovou vidí v novinách a časopisech, rád si článek přečte.

"Bylo to krásných čtrnáct let. Moc jí fandím. Nejsem naštvaný, jsem rád, že je šťastná a že se jí daří. Ty krásné roky po jejím boku mi nikdo nevezme, a musím říct, že nikdo mi nesebere ani dva roky a sedm měsíců s Ivetou. Až to vše kolem pomine, budeme na to snad oba hezky vzpomínat," tvrdí Pomeje.

Přiznává však, že není ve spojení ani s jednou ze svých bývalých manželek. Netelefonují si, nepíší si, nenavštěvují se. Jiří si pouze na obě uchovává krásné vzpomínky. Ivetu nyní údajně vůbec neřeší, o Michaele pouze ví, že žije někde poblíž Brna.

Díky Kuklové se před lety dokonce ostříhal dohola. Tehdy režisér Troška natáčel třetí pokračování Kameňáku, Jiří se s Michaelou pohádali a Pomeje cítil, že musí učinit něco zásadního.

"Připadal jsem si svobodně, ale asi jsem byl za blbce. Vlasy ke mně patří," míní Pomeje.

Témata: Pomeje, Jiří
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama