Larry King po 25 letech "pověsil kšandy na hřebík"

Washington - Populární americký moderátor Larry King ve čtvrtek uvede poslední díl své legendární talkshow, jejímiž hosty byli i ti nejznámější umělci či politici. Informuje o tom televizní stanice CNN, která pořad Larry King Live vysílala 25 let.

Přidejte svůj názor

371

Kingova show se dostala do Guinessovy knihy rekordů jako nejdéle vysílaný pořád se stejným moderátorem ve stejnou dobu.

CNN tají, kdo bude posledním hostem sedmasedmdesátiletého muže, který za celý svůj život udělal v přímém přenosu kolem 50 tisíc rozhovorů s nejvlivnějšími a nejslavnějšími lidmi světa.

Ve středu večer se hostem ve studiu CNN stala herečka a zpěvačka Barbra Streisandová, která se narodila v Brooklynu stejně jako King.

Přestože se King setkal s mnoha spisovateli, sportovci, hvězdami showbusinessu, významnými politiky a státníky včetně amerického prezidenta Richarda Nixona, za svého nejzvláštnějšího hosta označil Nelsona Mandelu, prvního prezidenta Jihoafrické republiky s tmavou pletí.

Muž notoricky pověstný svými kšandami se stal součástí světového mediálního prostoru a jeho odchod by mohl předznamenat konec celé epochy televizního průmyslu.

Oznámení o tom, že King ve své talkshow končí, padlo letos v létě. Odchod slavného moderátora je spojován jak s klesající sledovaností pořadu, tak i s problémy v Kingově osobním životě, což je populární téma amerického bulváru.

King byl osmkrát ženatý se sedmi ženami, třetí manželku si po nějaké době vzal ještě jednou. Se současnou ženou – zpěvačkou Shawn Kingovou – se chystal rozvést, zatím si to ale pár rozmyslel. Mají spolu dva syny.

King se narodil v rodině běloruských imigrantů. Proslavil se nejen svým pořadem, ale i jako autor několika bestsellerů.

CNN slíbila na poslední vysílací večer Larry King Live několik překvapení jak pro diváky, tak i pro samotného moderátora.

Témata: king, larry
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama