Zakladatel Playboye se opět žení. Modelce je o 60 let míň

Washington - Zakladatel časopisu Playboy Hugh Hefner v neděli oznámil zasnoubení se svou o 60 let mladší přítelkyní Crystal Harrisovou. Informuje o tom agentura Reuters.

Přidejte svůj názor

"Když jsem Crystal dával prsten, propukla v pláč. Jsou to moje nejšťastnější Vánoce," sdělil již čtyřiaosmdesátiletý Hefner.

Se čtyřiadvacetiletou modelkou a zpěvačkou Crystal Harrisovou se zakladatel časopisu Playboy zasnoubil na Štědrý den v pátek.

Hefner je již dvakrát rozvedený. Na začátku roku se rozvedl s bývalou Playmate Kimberley Conradovou, se kterou má dva syny. Hefnerovo první manželství s Mildred Williamsovou, se kterou má dceru a syna, skončilo rozvodem v roce 1959.

Playboy, který dosud platí za nejprestižnější pánský časopis, založil Hugh Hefner v roce 1953. Vychází jako měsíčník a obsahuje informace z oblasti módy, sportu, luxusního zboží, cestování, automobilismu, profily celebrit a rozhovory s nimi. Především je však proslulý svými erotickými fotografiemi.

V české verzi vychází od roku 1991.

Témata: Hefner, Hugh
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama