Topolánkův syn řádil ve Špindlu: Se*e mě, že jsem povoláním syn

Praha – Osmnáctiletý Tomáš Topolánek, tedy syn expremiéra se pořádně rozparádil na fajnovém mejdanu české smetánky ve Špindlerově Mlýně. Dokázal tak, že svého otce Mirka je schopen důstojně zastoupit, jak si všiml Blesk.cz.

Přidejte svůj názor

Tomáš Topolánek

Svoji dospělost zapíjel v baru Silver Rock již od čtyř hodin odpoledne. V tu dobu totiž dle informací deníku zaparkoval v baru pod sjezdovkou ve Svatém Petru a až do večera se tam i se svými dvěma kamarády, které do Špindlu vzal, posilňoval ohnivou vodou. Jak jinak, má v sobě moravskou krev.

Syn expremiéra je už samostatný, však také studuje ve Spojených státech. Tatínkův doprovod už proto nepotřebuje. Přítomné dámy se shodly, že také o poznání dospěl.

Sám projevoval radost, že ho otec letos nedoprovází. „Se*e mě, že jsem povoláním syn,“ pronesl na večírku Tomáš, který si při studiu v Americe přivydělává jako číšník v restauraci, píše Blesk.cz.

Na mejdanu nechyběly hvězdy jako například miss ČR a lékárnice Jana Doleželová, k níž se Tomáš choval jako pravý kavalír nebo Česká Miss Jitka Válková.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama