Topolánkův syn řádil ve Špindlu: Se*e mě, že jsem povoláním syn

Praha – Osmnáctiletý Tomáš Topolánek, tedy syn expremiéra se pořádně rozparádil na fajnovém mejdanu české smetánky ve Špindlerově Mlýně. Dokázal tak, že svého otce Mirka je schopen důstojně zastoupit, jak si všiml Blesk.cz.

Přidejte svůj názor

Tomáš Topolánek

Svoji dospělost zapíjel v baru Silver Rock již od čtyř hodin odpoledne. V tu dobu totiž dle informací deníku zaparkoval v baru pod sjezdovkou ve Svatém Petru a až do večera se tam i se svými dvěma kamarády, které do Špindlu vzal, posilňoval ohnivou vodou. Jak jinak, má v sobě moravskou krev.

Syn expremiéra je už samostatný, však také studuje ve Spojených státech. Tatínkův doprovod už proto nepotřebuje. Přítomné dámy se shodly, že také o poznání dospěl.

Sám projevoval radost, že ho otec letos nedoprovází. „Se*e mě, že jsem povoláním syn,“ pronesl na večírku Tomáš, který si při studiu v Americe přivydělává jako číšník v restauraci, píše Blesk.cz.

Na mejdanu nechyběly hvězdy jako například miss ČR a lékárnice Jana Doleželová, k níž se Tomáš choval jako pravý kavalír nebo Česká Miss Jitka Válková.

Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama