Krásky nepochybují: Své nohy si bezpečně poznáme!

Praha - Finalistky internetové soutěže Gillette Venus - nejkrásnější nohy 2010 se vzácně shodují. Ani na okamžik nepochybují o tom, že je na fotkách, kde své svůdné nohy ukazují vyobrazené jen od pasu dolů, poznají.

Přidejte svůj názor

Hlasovat samy pro sebe prý ale nebudou…
"To by nebylo fér, ale myslím, že mám na výhru velké šance," fandí si Česká Miss Iveta Lutovská

Vicemiss 2003 Markétě Divišové ale také sebevědomí nechybí. A Kateřina Sokolová, Miss ČR 2007, dokonce neváhala svléci se kvůli soutěži o nejkrásnější nohy do bikin. A to i přes výrok Miloše Zapletala, bývalého šéfa soutěže Miss ČR. Ten o Sokolové řekl, že odmítla účast na sobotním (10. dubna) vyhlášení soutěže Miss Česko-Slovensko 2010, protože "je tlustá".

Divišová ani Sokolová přitom nechtěly prozradit, čí mužské nohy se jim nejvíce líbí.
Jen diplomaticky přikyvovaly Ivetě Lutovské, která odpověděla, že nejlepší nohy má přece její přítel. Jejich partneři teď budou asi muset sedět u internetu a klikat a klikat. Organizátoři totiž nijak neomezili počet hlasování z jednoho počítače.

Loňská vítězka soutěže tanečnice Libuška Vojtková, která byla letos porotkyní soutěže a podílela se na výběru tří finalistek, Korzu prozradila, že rozhodování nebylo nijak snadné.

"Důležitá je samozřejmě délka nohou, zakřivení lýtka a samozřejmě i způsob, jak je žena umí prezentovat. Jsou i další kritéria, o nohy je třeba pečovat stejně jako o obličej. Platí pravidlo pravidelně je mazat, kůže na nohou se dost vysušuje. A abych nezapomněla, pochopitelně je pravidelně zbavovat chloupků," prozradila Libuška několik triků, jak dodat ženským nohám krásy.

Témata: Miss
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama