Plodkové přinesl Český lev smůlu

Praha - Herečka Jana Plodková (28) získala za postavu Hany ve snímku Protektor Českého lva za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. Štěstí jí to ale nepřineslo. Novou filmovou roli zatím nemá a se svým přítelem se rozešla.

Přidejte svůj názor

Herečka Jana Plodková

"Ale hlavně jsem zdravá a ten rozchod jsem přežila," kontruje pro Korzo křehká kráska, kterou nyní vídáme v televizním seriálu Zázraky života.

"V něm jde o touhu lidí mít dítě. Já zatím na miminko vůbec nepomýšlím, ani na to nejsem psychicky připravena. Teď myslím hlavně na práci. Třeba na to, jakou zajímavou roli získám. Původně jsem o seriál vůbec nestála, ale když jsem zjistila, kteří výborní herci v Zázracích života hrají, tak jsem ráda do něj vstoupila."

Nová herecká kometa se také přiznala, že si ráda kupuje kabáty a saka. Kabátů má deset, sak pět. A raduje se, že už je po dlouhé zimě konečně jaro. "Jaro mi totiž dává energii. Můj přítel mi hodně ublížil, takže doufám, že se sluníčkem se ty rány zhojí," dodává Jana smutně.

Témata: Plodková, Jana
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Síla polibku? Osvobozuje od stresu a zvyšuje imunitu

23.07.2017 11:05 Je symbolem romantické lásky a také výrazem citu a intimity mezi dvěma osobami. Líbání je ale více…

Jak zahnat stres? Rozmlaťte ledničku, radí psychologové

22.07.2017 18:15 Aktualizováno Rozbijte talíře na prášek, rozsekejte ledničku nebo mikrovlnnou troubu basebalovou pálkou a…

Hitlerova minulost sahá až do Afriky. Jaké národnosti skutečně byl?

22.07.2017 17:25 Není tajemstvím, že nacistický vůdce Adolf Hitler Vzorky měl židovské předky. Méně se už ale ví, že…

Nejhorší noční můra? Probuzení pod rukama chirurgů

22.07.2017 17:25 Aktualizováno Představte si, že se vzbudíte na prakticky neznámém místě. Kolem vás pobíhají lékaři a do očí vám…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama