Plodkové přinesl Český lev smůlu

Praha - Herečka Jana Plodková (28) získala za postavu Hany ve snímku Protektor Českého lva za nejlepší herecký výkon v hlavní roli. Štěstí jí to ale nepřineslo. Novou filmovou roli zatím nemá a se svým přítelem se rozešla.

Přidejte svůj názor

Herečka Jana Plodková

"Ale hlavně jsem zdravá a ten rozchod jsem přežila," kontruje pro Korzo křehká kráska, kterou nyní vídáme v televizním seriálu Zázraky života.

"V něm jde o touhu lidí mít dítě. Já zatím na miminko vůbec nepomýšlím, ani na to nejsem psychicky připravena. Teď myslím hlavně na práci. Třeba na to, jakou zajímavou roli získám. Původně jsem o seriál vůbec nestála, ale když jsem zjistila, kteří výborní herci v Zázracích života hrají, tak jsem ráda do něj vstoupila."

Nová herecká kometa se také přiznala, že si ráda kupuje kabáty a saka. Kabátů má deset, sak pět. A raduje se, že už je po dlouhé zimě konečně jaro. "Jaro mi totiž dává energii. Můj přítel mi hodně ublížil, takže doufám, že se sluníčkem se ty rány zhojí," dodává Jana smutně.

Témata: Plodková, Jana
Vstupte do diskuze
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Vypukla třicetiletá válka v Praze? Výročí defenestrace, která skončila na…

23.05.2018 15:55 Jeden z mnoha slavných českých vynálezů je i tzv. defenestrace, nebo-li vyjádření politického…

Největší tajemství Michaela Jacksona odhaleno. Jak dokázal svým tancem…

23.05.2018 15:02 Aktualizováno Vliv Michaela Jacksona na svět hudby a tance je nediskutovatelný. Již za života překonal mnoho…

Češi vymírají? Porodnost spadla pod hranici prosté reprodukce, věk matek…

23.05.2018 14:57 Brno - Za posledního čtvrt století se v České republice výrazně snížila porodnost pod hranici…

Tajemství pevného zdraví a dlouhého života: Stačí jen tři lžíce denně!

22.05.2018 22:12 Aktualizováno Existuje skvělá potravina, kterou dnes a denně používáme v kuchyni, a která nás může ochránit před…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama