Muž s nejdelším penisem na světě odmítá operaci. Jeho chlouba má 48 centimetrů a ženy před ní utíkají + FOTO

Saltillo (Mexiko) - Muž s nejdelším penisem na světě odmítá operaci, která by zredukovala velikost jeho chloubu. A to i přesto, že byl kvůli penisu shledán invalidním a že mu lékaři operaci důrazně doporučili. Roberto Esquivel Cabrera (54) má penis měřící neuvěřitelných 48 centimetrů a vážící téměř kilogram.

Přidejte svůj názor 23 komentářů

Roberto Esquivel Cabrera má nejdelší penis na světě.

Lékaři potvrdili, že Cabrerův penis není podvod, muž si jej dokonce nechal zrentgenovat, aby prokázal, že je skutečný. Jeho obrovské přirození mu způsobilo zdravotní problémy, penis také potřebuje vlastní polštář, aby se jeho majitel mohl v noci pohodlně vyspat.

Muž dokonce dává přednost velikému penisu před sexem, má totiž příliš velký obvod na pohlavní styk. „Nemohu do ženy proniknout, protože je příliš tlustý,“ vysvětluje Mexičan pro server Express. O pohlavní styk se ženou se prý pokusil dvakrát. První partnerku ale vyděsila jeho velikost a pro druhou to bylo příliš bolestivé.

Cabrera byl lékaři shledán jako invalida, přežívá jen díky pomoci potravinové banky. Lékaři mu nabídli operaci, která by vedla ke zmenšení jeho penisu, on ji ale odmítá. „Jsem slavný, protože mám největší penis na světě. Jsem s ním spokojený, vím, že nikdo stejnou velikost nemá. Chtěl bych být v Guinessově knize rekordů, ale nechtějí tento záznam uznat,“ vysvětluje.

Soukromá společnost se dokonce nabídla, že mu za operaci zaplatí, i to ale Mexičan odmítl. Jeho cílem je prý najít tu správnou ženu a možná i zahrát si ve filmu pro dospělé. „Jsem spokojený s mým penisem a chci se vrátit do USA a strávit zbytek svého života tam. Nejsem smutný, protože vím, že ve Spojených státech existuje spousta žen. Jedna z nich pro mě bude správně veliká,“ doufá.

Lékař Jesus David Salazar Gonzalez uvedl, že Cabrerovi redukci velikosti doporučil. Doktoři mu prý mohou pomoci k normálními tvaru penisu. Zákrok je podle něj bezpečný a neovlivní funkčnost přirození ani možnost mít děti. „Ale nechce to přijmout, raději bude mít penis větší než má většina lidí,“ dodal lékař s tím, že velkou část jeho chlouby tvoří pouze kůže.

Lékařští experti nedávno provedli důkladné vyšetření Cabrerova penisu a zjistili, že má velmi velkou předkožku. Tvrdí, že si natahoval penis závažím, když byl teenager. Dr Gonzalez k tomu řekl: „Je posedlý délkou penisu.“

Roberto byl obviněn z napadení dvou nezletilých dívek a byl deportován ze Spojených států.

Vstupte do diskuze (23)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

Proč senioři špatně spí?

22.01.2018 09:05 Řím - V seniorském věku spí špatně 70 procent mužů a 80 procent žen, což má těžké dopady na jejich…

Exkancléř Schröder ukázal novou partnerku, bulvární média šílí

21.01.2018 20:13 Berlín - Gerhard Schröder se ukázal ve společnosti s novou partnerkou, korejskou manažerkou Kim So…

Stvořil da Vinci robota? Mechanický rytíř a jiné objevy dalece předběhly…

20.01.2018 22:04 Aktualizováno Leonardo da Vinci patří mezi nejznámější umělce, ale jeho záběr byl podstatně širší. Byl to…

Jak dlouho trvá spořádat 2kilový řízek? Soutěž má nového šampióna

20.01.2018 17:40 Staré Město - Ve Starém Městě na Uherskohradišťsku se dnes konalo kuriózní klání, jehož vítězem je…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama