Muž s nejdelším penisem na světě odmítá operaci. Jeho chlouba má 48 centimetrů a ženy před ní utíkají + FOTO

Saltillo (Mexiko) - Muž s nejdelším penisem na světě odmítá operaci, která by zredukovala velikost jeho chloubu. A to i přesto, že byl kvůli penisu shledán invalidním a že mu lékaři operaci důrazně doporučili. Roberto Esquivel Cabrera (54) má penis měřící neuvěřitelných 48 centimetrů a vážící téměř kilogram.

Přidejte svůj názor 23 komentářů

Roberto Esquivel Cabrera má nejdelší penis na světě.

Lékaři potvrdili, že Cabrerův penis není podvod, muž si jej dokonce nechal zrentgenovat, aby prokázal, že je skutečný. Jeho obrovské přirození mu způsobilo zdravotní problémy, penis také potřebuje vlastní polštář, aby se jeho majitel mohl v noci pohodlně vyspat.

Muž dokonce dává přednost velikému penisu před sexem, má totiž příliš velký obvod na pohlavní styk. „Nemohu do ženy proniknout, protože je příliš tlustý,“ vysvětluje Mexičan pro server Express. O pohlavní styk se ženou se prý pokusil dvakrát. První partnerku ale vyděsila jeho velikost a pro druhou to bylo příliš bolestivé.

Cabrera byl lékaři shledán jako invalida, přežívá jen díky pomoci potravinové banky. Lékaři mu nabídli operaci, která by vedla ke zmenšení jeho penisu, on ji ale odmítá. „Jsem slavný, protože mám největší penis na světě. Jsem s ním spokojený, vím, že nikdo stejnou velikost nemá. Chtěl bych být v Guinessově knize rekordů, ale nechtějí tento záznam uznat,“ vysvětluje.

Soukromá společnost se dokonce nabídla, že mu za operaci zaplatí, i to ale Mexičan odmítl. Jeho cílem je prý najít tu správnou ženu a možná i zahrát si ve filmu pro dospělé. „Jsem spokojený s mým penisem a chci se vrátit do USA a strávit zbytek svého života tam. Nejsem smutný, protože vím, že ve Spojených státech existuje spousta žen. Jedna z nich pro mě bude správně veliká,“ doufá.

Lékař Jesus David Salazar Gonzalez uvedl, že Cabrerovi redukci velikosti doporučil. Doktoři mu prý mohou pomoci k normálními tvaru penisu. Zákrok je podle něj bezpečný a neovlivní funkčnost přirození ani možnost mít děti. „Ale nechce to přijmout, raději bude mít penis větší než má většina lidí,“ dodal lékař s tím, že velkou část jeho chlouby tvoří pouze kůže.

Lékařští experti nedávno provedli důkladné vyšetření Cabrerova penisu a zjistili, že má velmi velkou předkožku. Tvrdí, že si natahoval penis závažím, když byl teenager. Dr Gonzalez k tomu řekl: „Je posedlý délkou penisu.“

Roberto byl obviněn z napadení dvou nezletilých dívek a byl deportován ze Spojených států.

Vstupte do diskuze (23)
Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

10 největších tajemství Adolfa Hitlera, o kterých nesměl nikdo vědět

18.07.2018 14:40 Aktualizováno Německý nacistický politik a diktátor Adolf Hitler je jednou z nejvýznamnějších, ale také…

Přibíráte a nevíte proč? Odborníci upozornili na skrytý problém, o kterém…

18.07.2018 08:58 O kaloriích se toho už napsalo mnoho. Všichni víme, kolik jich obsahují různé potraviny a jak se…

Jak správně čistit prkénko od syrového masa? Nikdy na něj nepoužívejte…

18.07.2018 08:43 Fakt, že ze syrového masa můžeme chytit různé nemoci, je dlouho znám. I proto řada z nás pravidelně…

Jsou ženy mrchy a hodní kluci je nezajímají? Vědci mají špatné zprávy

17.07.2018 20:23 Aktualizováno O ženách se často říkává, že jsou mrchy, a že je hodní kluci nepřitahují. Proto také většinou končí…

Související:

Zprávy odjinud

Právě se děje

Další zprávy

Nejčtenější

reklama
reklama